המלצה מנכדים שנושלו

לעו”ד רן מובשוביץ,

הגענו אליך מבוהלים, כועסים, המומים מכך, שנושלנו מצוואתה של סבתנו, על ידי דודנו. מצאנו אותך קשוב, ערני, אכפתי, חכם, מקצועי והבנו שמצאנו את עורך הדין המתאים לנו – זאת לאחר שפסלנו שניים אחרים. הבנו שיש איתנו שותף למאבק, שיפעל יחד איתנו במלוא המרץ כדי להוכיח את העוול הגדול שנעשה לנו בזדון על ידי דודנו. מצאנו איתך שפה משותפת, שאפשרה את הדינמיקה הטובה בינינו.

בתחילה זה נראה כאילו אין סיכוי, ההסברים שלנו למה שקרה נראו הזויים, אך במהלך הזמן הגענו להוכחות נוקבות המאשרות את הנרטיב שלנו בסיפור. לכל אורך התהליך של מיצוי העדויות וההוכחות היית שם איתנו, הערת והארת לנו את המשמעויות בכל שלב ושלב.

אנחנו רוצים להודות לך מאד ולקירה עוזרתך הנאמנה, אשר הייתה לה את הסבלנות והאכפתיות. תמיד סיעה, בנועם ובמאור פנים בכל ההליכים הבירוקרטים. איננו יודעים מה תהיה התוצאה, אבל אנחנו מרגישים שעשינו יחד איתך את הכול ואת המיטב, על מנת להוכיח את צדקתנו. אנו מקווים שננצח והצדק יראה ויעשה!

בברכה,
א.מ.ע.פ.

המלצה ממשפחת ע’

הגענו למשרדך דרך האינטרנט והמידע הספיק לנו. כשנפגשנו לראשונה מיד החלטנו, שהמשרד שלך ייצג אותנו. נסכת בנו ביטחון, ראינו שיש על מי לסמוך. הצגת לנו את הדברים על בוריים, לא השלת אותנו, מאידך ראית בתיק שלנו אתגר. ניתחת את כל הנתונים לעומק, בחנת את העובדות והעדויות – עד שהגעת לתיק הרצוי.

ראינו את מקצועיותך הרבה בדרך שבנית לנו את הדברים, הבנת אותנו והדרכת אותנו כיצד להיות עניינים ולהניח בצד את הדברים הלא רלוונטים. הערצנו את הגישה שלך, של עו”ד ידען ומקצועי ובקיא מאוד בפסקי הדין. התייחסת לכל פרט ופרט קטן כגדול בחשיבות רבה כמלאכת מחשבת.

בבית המשפט ראינו את מקצועיותך, בהובלת הדיונים לפי רצונך, התגלית במלא בקיאותך ועוצמתך. תודות מיוחדות לידימינך-קירה, תמיד מקצועית, תמיד עם יד על הדופק שום דבר לא נעלם ממנה, יודעת לבקש ,יודעת להאיץ כדי להשיג כל חומר וכל תצהיר. מלבד המקצועיות, ראינו שני אנשים אנושיים, עם הרבה סבלנות וחיוך על הפנים. אנו מודים לכם מקרב לב.

משפחת ע.

המלצה מרחלי

“בעבודה עם ד”ר רן מובשוביץ פגשתי משפטן יוצא דופן ואדם מיוחד. ואולי זה הייחוד – שאי אפשר להפריד בין רן האדם לבין מקצועו. רן מביא לעבודה המשותפת ידע רב ונכונות להרחיב ולהעמיק ידע זה. הוא חושב מאוד יצירתי, אחרת, מניף את הנושא לכל כיוון ובודק כל מחשבה העולה על ידי מי שיושב בחדר, מעורכי דין ועד אחרון הלקוחות.

אין כאן שום הליכה בתלם – יש חיפוש אמיתי אחרי הנסתר, המעבר למובן מאליו, ובסוף היום, לאחר סיעור המוחות ושקילת כל הדעות יש גם מנהיג אמפטי המביא להישגים”. |

רחלי פ., רחובות

המלצה מחנה ואבי – עו”ד דר’ רן מובשוביץ ושות’

רן היקר,
אנחנו רוצים להודות לך מעומק לבנו על הטיפול המסור והמקצועי בתביעה שלנו. כשפנינו אליך לראשונה לא ציפנו שנעבור כזו דרך ארוכה ביחד ושנזכה לליווי אישי, איכותי, אכפתי ואוזן קשבת לאורך כל הדרך. הפכת כל אבן, חקרת, בדקת וירדת לכל הפרטים הקטנים שאולי יכולים להיות לעזר.

תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והניסיון המקצועי, תודה שעשית כל מה שניתן. המשך בדרכך ואין לנו ספק שכל מי שתייצג יזכה שבחר בך.

באהבה ובהערכה גדולה,
חנה ואבי, גבעתיים