מקצוענות. מצוינות. נאמנות ללקוח.

אנחנו אוהבים את המשפט, אוהבים לחשוף את האמת ואוהבים להוציא את הצדק לאור, וכל מי שעבד איתנו יעיד על כך. אתה, הלקוח, הוא הראשון שנהנה מחדוות העשיה שלנו למענך. היעד שלנו הוא לתת לך את השירות המשפטי הטוב ביותר, ובכדי לעמוד בכך, אנו מקפידים לפעול בהתאם לעקרונות היסוד שלנו: איכות ומצוינות, נאמנות ליעדי הלקוח ויצירתיות בלתי מתפשרת ומפתיעה. השירות שאנו מספקים לך מתאפיין בניתוח מעמיק של המצב המשפטי, ירידה לפרטי פרטים, סקירת האופציות ובחירת מסלול פעולה אסטרטגי להשגת היעדים במשולב עימך.

יצירתיות ויציאה מהמסגרת

אנו מקיימים פגישות ייעוץ רבות, גם עם עורכי דין המבקשים להתייעץ עימנו ביחס לאסטרטגיה לניהול תיק, עילת תביעה או רעיון חדש. רבים מאלו המגיעים אלינו יוצאים לאחר שעתיים של סיעור מוחות עם רעיון או תובנה מפתיעה שיכולה לשנות את מאזן הכוחות והסיכויים. המחויבות שלנו כלפיך, כלקוח, היא פיתוח של יתרון חדש בזמן נתון, על מנת שסיכויי ההליך יהיו גבוהים יותר, האמת תתברר ויעשה משפט צדק.

מסורת של חדשנות

לאורך השנים, קנינו לעצמנו שם, כמי שמפתחים ומגישים לבתי המשפט טענות ייחודיות, חדשניות ותקדימיות, אשר מקדמות את הדיון המשפטי בישראל בהתאם לערכים המוסריים של כבוד האדם וכבוד הנפטר. בפסק הדין שניתן בעתירתנו לבית הדין הגבוה לצדק בפרשת זבידובסקי, נקבע כיצד יש לפרש את  הוראות חוק השבות בשאלת “מיהו יהודי”. בתובענה שהגשנו בשמו של קומיקאי ידוע כנגד השבועון הגרמני הנפוץ בעולם “דר שפיגל”, הורחבה סמכות השיפוט הבינלאומית של בתי משפט בישראל על עבירות לשון הרע שעניינן בשואה ובנאצים, גם אם הן מבוצעות בחו”ל. בבתי המשפט לענייני משפחה הגשנו  התנגדויות לקיום צוואה ותובענות בעילות וטענות חדשניות, ביניהן, טענה של הפרת כללי “תחרות בלתי הוגנת בין יורשים”, ביטול “צוואה שנשתכחה”, שינוי הפרשנות של “צוואה משותפת שאינה הדדית”, השלמת שמות יורשים לצוואה על יסוד “דיני החסר” וביטול צוואה על יסוד העדר השליטה של המצווה במסמך.

משרד בוטיק למען לקוחותינו

לאורך כל ההליך, אנו שמים דגש על מתן שירות מצויין ללקוח, לרבות עדכונו במתחדש בהליך, ושיתופו בנקודות ההכרעה המתגבשות לאורך ניהול התיק.

הצלחתכם היא הצלחתנו.