עו''ד דר' רן מובשוביץ
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9976737
אםפ

אודות

דר’ רן מובשוביץ - עו"ד ירושה וצוואה
משרד מקצועי עם יחס אישי

אכפת לנו מהתיקים שאנו מייצגים בהם ולכן אנו מקפידים לשתף את הלקוח שלנו במה שמתרחש בתיק. בהתאם, אנו דואגים לעדכן אותך במה שמתרחש ומה שמתחדש, ומשתפים אותך בנקודות ההכרעה המתגבשות לאורך ניהול התיק. הצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מסורת של חדשנות ויצירתיות

לאורך השנים, קנינו לעצמנו שם, כמי שמפתחים ומגישים לבתי המשפט טענות ייחודיות, חדשניות ותקדימיות, אשר מקדמות את הדיון המשפטי בישראל בהתאם לערכים המוסריים של כבוד האדם וכבוד הנפטר.

בבתי המשפט לענייני משפחה הגשנו התנגדויות לקיום צוואה ותובענות בעילות וטענות חדשניות, ביניהן, טענה של הפרת כללי “תחרות בלתי הוגנת בין יורשים”, ביטול “צוואה שנשתכחה”, שינוי הפרשנות של “צוואה משותפת שאינה הדדית”, השלמת שמות יורשים לצוואה על יסוד “דיני החסר”, ביטול צוואה על יסוד העדר השליטה של המצווה במסמך והוכחת הסתמכות של בני זוג בצוואה הדדית שנערכה לפני שנים רבות. בערעור שהגשנו על פסק דין שניתן בעניין השפעה בלתי הוגנת נקבע שמסקנות בית המשפט התקבלו בתוך התעלמות מהתשתית הראייתית שהוכחה בתיק ולכן פסק הדין בוטל.

בפסק הדין שניתן בעתירתנו לבית המשפט הגבוה לצדק בפרשת זבידובסקי, נקבע כיצד יש לפרש את  הוראות חוק השבות בשאלת “מיהו יהודי”. במישור החברתי, עתרנו לבג"ץ כנגד דחייתו של חייל הלוקה בתסמונת על הספקטרום האוטיסטי משירות בעתודה האקדמית ובקורס קצינים. כתוצאה מהעתירה התקבל החייל לעתודה האקדמית ולקורס קצינים. בתובענה שהגשנו בשמו של קומיקאי ידוע כנגד השבועון הגרמני הנפוץ בעולם “דר שפיגל”, הורחבה סמכות השיפוט הבינלאומית של בתי משפט בישראל על עבירות לשון הרע שעניינן בשואה ובנאצים, גם אם הן מבוצעות בחו”ל.

 

דר’ רן מובשוביץ - עו

מקצוענות מצוינות ונאמנות ללקוח

אנחנו אוהבים את המשפט, אוהבים לחשוף את האמת ואוהבים להוציא את הצדק לאור, וכל מי שעבד איתנו יעיד על כך. אתה, הלקוח, הוא הראשון שנהנה מחדוות העשיה שלנו למענך. היעד שלנו הוא לתת לך את השירות המשפטי הטוב ביותר, ובכדי לעמוד בכך, אנו מקפידים לפעול בהתאם לעקרונות היסוד שלנו: איכות ומצוינות, נאמנות ליעדי הלקוח ויצירתיות בלתי מתפשרת ומפתיעה. השירות שאנו מספקים לך מתאפיין בניתוח מעמיק של המצב המשפטי, ירידה לפרטי פרטים, סקירת האופציות ובחירת מסלול פעולה אסטרטגי להשגת היעדים במשולב עימך.

יצירתיות ויציאה מהמסגרת

אנו מקיימים פגישות ייעוץ רבות, גם עם עורכי דין המבקשים להתייעץ עימנו ביחס לאסטרטגיה לניהול תיק, עילת תביעה או רעיון חדש. רבים מאלו המגיעים אלינו יוצאים לאחר שעתיים של סיעור מוחות עם רעיון או תובנה מפתיעה שיכולה לשנות את מאזן הכוחות והסיכויים. המחויבות שלנו כלפיך, כלקוח, היא פיתוח של יתרון חדש בזמן נתון, על מנת שסיכויי ההליך יהיו גבוהים יותר, האמת תתברר ויעשה משפט צדק.

תהליך הייצוג במשרד

פגישת ייעוץ עימנו – אל תמתינו. עצתנו היא לפנות ללא דיחוי להתייעצות עימנו, ברגע שמתברר, כי קיימת בעיה כלשהי עם ירושה, צוואה או מתנה. מניסיוננו, עצות שתקבלו בפגישת ייעוץ יכולות לשנות את סיכוי התיק, ולהביא לניצחון בבית המשפט. במסגרת הפגישה, נבין את סיפור המעשה, ננתח את המצב המשפטי ונציע אסטרטגיות לפעולה. הפגישה נערכת בנוכחות שותף בכיר במשרד

איסוף ותחקור – נשקוד על ניתוח הראיות המצויות בידינו ונפעל לשם איתור ראיות ועדים נוספים אשר יחזקו את התיק ויסייעו לנו לשכנע את בית המשפט שהצדק עימנו. אין ספק שקל לכתוב סיפורים מנוסחים היטב במסגרת התנגדות לצוואה או בתגובה להתנגדות לצוואה, אך שם המשחק בבית המשפט בתיק שבו קיים ויכוח על העובדות, הוא הגשת ראיות.

נייצג בתחומי המומחיות שלנו בלבד – בחר את הטוב והמתאים ביותר. ככל שיש צורך להתנגד לצוואה או להגן על צוואה, אנחנו הכתובת. אנו עוסקים בייצוג גם בתחומים הנושקים לנושא ירושה, כגון תקיפת הסכמי מתנה שנערכו, סכסוך על בעלות בכספי חשבון בנק (סעיף אריכות ימים) או ניצול של חסרי ישע לצורך ריקונו של עיזבון מרכוש. התקשר אלינו כדי לברר (טלפונית) באם המקרה שלך תואם למומחיות שלנו.

גיבוש עילת התביעה – לאחר שכל המידע, הראיות והעובדות בפנינו, נוכל לנתח באופן מושכל את המצב ולבחור בקו פעולה שעשוי להניב לנו את סיכויי ההצלחה האופטימליים. לדוגמא, טענת השפעה בלתי הוגנת שכיחה בתקיפת צוואה, אך יתכן שדווקא טענה משפטית הנוגעת לפגם שנפל באישור עדי הצוואה, תביא לתוצאה טובה יותר בסופו של יום. ניסיוננו מאפשר לנו להעריך את סיכוי ההליך בקו פעולה מסויים, ולהמליץ על המתווה האופטימלי.

ניסוח כתבי בי דין וניהול ההליך עד מתן פסק דין – בהתאם להחלטות המושכלות שנלקחו, ינוסח כתב בי דין (תביעה, התנגדות, תגובה להתנגדות, צו מניעה או צו עשה וכיוב’) ויוגש לבית המשפט במועדים הנדרשים על פי דין. אנו נוהגים לנהל את ההליך באופן אסטרטגי, בתוך השקעת מחשבה רבה בכל שלב ובכל נקודה מכוננת, על מנת להגיע ליתרון המרבי על פני הצד שכנגד